Novinka DOPORUČUJEME Efekt lupa
 

Precizní mikroby - postbiotika pro koně a hříbata, 1000 ml

 

100% přírodní produkt pro rychlou a účinnou obnovu přirozené střevní rovnováhy. Doporučujeme podávat při akutních i chronických průjmových stavech a při kolikách. Účinné také v boji s tzv. kotwasser (konečníková voda).

Dostupnost Skladem
579 Kč
516,96 Kč bez DPH
   
Kategorie Krmiva pro koně
 

Doplňkové krmivo s postbiotiky (biologicky aktivní metabolity bakterií) a bakteriemi mléčného kvašení.

Pro stabilizaci trávení a dlouhodobou rovnováhu střevní mikrobioty.

Postbiotické doplňkové krmivo pro stabilizaci střevní mikrobioty.

> 100% přírodní složení <

S obsahem biologicky aktivních metabolitů a bakterií mléčného kvašení.

Velmi vhodné jako prevence kolik, vředů, průjmů, kotwasser a dalších střevních či zažívacích obtíží u koní vystavených stresu, u klisen po porodu, pro hříbata v odstavu, u koní sportujících, při změnách managementu, nemoci, dlouhém pobytu v boxu apod.

Postbiotika obsažená v produktu Precizní mikroby jsou metabolity střevních bakterií. Produkce těchto metabolitů bakteriemi ve střevě je nezbytnou podmínkou pro rovnováhu a stabilizaci střevního mikrobiomu, jak při akutních, tak i chronických problémech s trávením

Obsah produktů bakteriálního metabolismu přímo v produktu Precizní mikroby zajišťuje neuvěřitelně rychlý nástup účinku, protože postbiotika regulují narušenou střevní rovnováhu okamžitě po podání přípravku. Prebiotika (fermenty anýzu, fenyklu,lékořice aj.) a bakterie mléčného kvašení, které jsou také obsahem produktu Precizní mikroby, pak zajišťují kontinuální a dlouhodobou stabilizaci střevního mikrobiomu. To pozitivně působí na celkové zdraví pacienta.

Přípravek je 100% přírodního původu, zcela neškodný pro rostliny, zvířata, lidi a vodní živočichy. Při manipulaci nejsou nutná žádná zvláštní bezpečnostní opatření. Jedná se o certifikovanou organickou směs aromatických látek, bylin a rostlin fermentovaných mléčnými bakteriemi. Všechny obsažené složky jsou na seznamu EFSA Qualified Presumption of Safety (QPS).

Každá šarže produktu je testována certifikovaným pracovištěm jako “doping-free”, neobsahuje dopingové substance nebo umělé přísady.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

  • Kůň o hmotnosti cca 500kg: 100ml denně přidejte do vody nebo krmiva. 
  • Pony: 75ml denně přidejte do vody nebo krmiva. 
  • Hříbě: 50ml denně, perorálně dokud nezačne konzumovat pevnou stravu, poté podávejte do vody nebo krmiva. 

SLOŽENÍ:

  • fermentovaný roztok třtinové melasy
  • semena pískavice
  • anýzové semeno
  • semeno fenyklu
  • kořen lékořice
  • máta

BALENÍ:

  • 1000 ml
Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: