Olej z kukuřičných klíčků, 1000 ml

 

Zdravím nabitý, 100% přírodní rostlinný olej, který se vyrábí LISOVÁNÍM ZA STUDENA z klíčků kukuřice seté ! Náš olej z kukuřičných klíčků je v potravinářské kvalitě a je GMO free.

Dostupnost Skladem
280 Kč
250 Kč bez DPH
   
Kategorie Krmiva pro koně
 

100% přírodní rostlinný olej, který se vyrábí lisováním z klíčků kukuřice seté za studena. Díky této šetrné výrobě si zachovává své živiny téměř bez ztrát, a je tak významným zdrojem vitamínů a minerálů. Olej nepochází z geneticky modifikovaných rostlin.

Významnou složkou kukuřičného oleje je vysoký poměr nenasycených omega 3 a 6 mastných kyselin. Tyto kyseliny mají příznivý vliv na srdce a čistí cévní systém od usazeného cholesterolu. Je velmi bohatý na linolovou kyselinu a obsahuje značné množství vitaminu E a koenzymu Q10. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Koenzym Q10 pomáhá udržovat buňky mladé a zdravé.Kukuřičný olej je také zdrojem vitamínů B, D a C a obsahuje draslík, železo, hořčík, vápník, zinek a mangan.

Kukuřičný olej má řadu prospěšných účinků na zvířecí organismus:

  •  má blahodárné účinky na stav kůže a srsti
  • podporuje trávení
  • zklidňuje nervový systém
  • podporuje hojení ran a onemocnění kůže
  • má regenerační, hojící a antioxidační účinky

 

Složení:

  • 100 % panenský olej lisovaný za studena z kukuřičných klíčků. Bez přídavných barvících a konzervačních látek, čistý přírodní produkt.
Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: