• 1 z 2
 

Habibi IMUNITY-4-ALL, 500 g

 

Komplexní doplněk pro rozvoj a obnovu přirozené obranyschopnosti organismu. Bohatý na antioxydanty a nukleotidy. Organicky vázané mikroprvky. Vyrobeno v České republice.

Dostupnost Skladem
439 Kč
391,96 Kč bez DPH
   
Značka HABIBI pro koně
Kategorie Krmiva pro koně
 

Doplňkové krmivo pro psy, kočky a koně v zájmovém chovu. Funkční výživa. Vyrobeno v
ČR.


Charakteristika: Doplněk pro obohacení krmné dávky pro dobré zdolávání náročných životních období - jako prevnce ale i podpora organizmu při nemoci, při zátěži a stresu, před a po operacích, v rekonvalescenci, v období kolem porodu u matek i mláďat. Nízké dávky, koncentrované, dobře využitelné živiny. Stopové prvky 100% hrazené organickými formami, vitamíny, nukleotidy, yucca, snížení absorbce mykotoxinů, prebiotika. Rozvoj přirozené obranyschopnosti, podpora zdravé antioxidační aktivity, podpora dýchacího aparátu, podpora zdraví střev a střevní imunity, podpora reprodukčních funkcí, podpora integrity tkání, podpora svalové tkáně a zvýšení odolnosti vůči zátěži. U mláďat přispívá ke zdravému růstu, k vývoji zdravého imunitního systému, podporuje střevní prostředí a normalizuje střevní mikroflóru a celkově přispívá ke zdravému trávení.

SLOŽENÍ: KVASNICNÉ VÝROBKY, JUKA, DIHYDROGENFOSFOREČNAN HOREČNATÝ, GLUKÓZA


ANALYTICKÉ SLOŽKY: HRUBÝ PROTEIN 27 %, HRUBÁ VLÁKNINA 1,3 %, HRUBÉ OLEJE A TUKY 3 %, HRUBÝ POPEL 8,8 %. 

OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1KG: STOPOVÉ PRVKY: MED (DOPLNENA CHELÁTEM MĚDI A AMINOKYSELIN N-HYDRÁTEM, ALLTECH BIOPLEX CU) 134 MG, MANGAN (DOPLNĚN CHELÁTEM MANGANU A AMINOKYSELIN N-HYDRÁTEM ALLTECH BIOPLEX MN) 101 MG, ZINEK (DOPLNĚN CHELÁTEM ZINKU A AMINOKYSELIN N-HYDRÁTEM ALLTECH BIOPLEX ZN) 1005 MG, SELEN (DOPLNEN SELENOMETHIONINEM ZE SACCHAROMYCES CEREVISIAE CNCM I-3060, ALLTECH SEL-PLEX) 10 MG, JÓD (DOPLNENO JODICNANEM VÁPENATÝM BEZVODÝM) 19 MG; VITAMÍNY, PROVITAMÍNY A CHEMICKY PŘESNĚ DEFINOVANÉ LÁTKY SE SROVNATELNÝM ÚCINKEM: VIT. A 800000 M.J., VIT. D3 60000 M.J., VIT. E (RRR-ALFA-TOKOFEROL) 500 MG, VIT. B1 400 MG, VIT. B2 152 MG, VIT. B6 254 MG, VIT. B12 60 ΜG, VIT. C 10000 MG, BIOTIN 20 MG, NIACINAMID 1100 MG, KYSELINA LISTOVÁ 20 MG, PANTOTHENAN V.PENATÝ 800 MG, VIT. K 20 MG;

Způsob užívání: Zamíchejte do zvlhčeného krmiva, do jogurtu nebo do nápoje. Pro zvýšení chutnosti možno dochutit oblíbenou složkou potravy. Pro nejlepší efekt podávajte alespoň po dobu 6 - 8 týdnů. Je možno podávat i dlouhodoběji. U malých zvířat (pes, kočka) a hříbat pod matkou stačí Habibi IMUNITA-4-All jako jediný doplněk vitamínů a minerálů. U odstavených hříbat, rostoucích mladých koní a u dospělých koní doporučujeme podávat Habibi IMUNITU-4-All jako doplněk k základní minerální směsi Habibi-Organika. Pokud kůň odmítá novou chuť a aroma, začněte podáváním menších dávek v oblíbeném krmivu a zvlhčováním studenou vodou (teplá uvolňuje aroma více). Odmítání nových aromat a chutí je přirozená reakce koně na neznámé složky krmné dávky a Váš kůň potřebuje čas na zvyknutí.

Dávkování:

Pro pohodlnější nastavení dávky můžete použít objemové odměření:
10ml = 7 gramů
Odměrka 50 ml = 35 gramů
1 polévková lžíce vrchovatá (s kopcem) = 20 gramů
1 čajová lžička vrchovatá s kopcem = 6 gramů
1 čajová lžička zarovnaná = 2 gramy

 
 
Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: