Habibi DETOX, 2000g (40 dní)

 

Skvělý krmný doplněk pro komplexní detoxikaci a regeneraci celého organismu ( po zranění, po léčbě ATB, po náročné sportovní sezóně, po zimě,...). Vyrobenu v České republice.

Dostupnost Skladem
1 785 Kč
1 593,75 Kč bez DPH
   
Značka HABIBI pro koně
Kategorie Krmiva pro koně
 

Speciální směs HABIBI – DETOX

Komplexní přístup pro mnohočetné příznivé účinky na organizmus:

Charakteristika:  Doplněk funkční výživy pro obohacení krmné dávky zájmových zvířat pro preventivní detox  nebo detox  po náročné sezóně, dále při otravách, po náročných léčebných procedurách, při alergických stavech, při dlouhodobé únavě, při mykotoxikózách spojených s nekvalitním krmivem (u koní seno/senáž).

Obsahuje:

YUCCA: Odpradávna velmi ceněná bylina pro její příznivé účinky na celý organizmus. Přispívá k detoxikaci. Zlepšuje zdravotní stav. Zlepšuje výkonnost. Podporuje dýchací aparát. Snižuje nežádoucí zápach výkalů způsobený amoniakem a jinými plyny.  

BOSWELLIA: Odpradávna velmi ceněná bylina pro její příznivé účinky – přispívá k normální funkci střevního traktu, k normální funkci dýchacího systému a k normálnímu stavu kostí a kloubů.

VODNÍ ŘASY: Zdroj esenciálních mastných kyselin: omega-3 - DHA, která přispívá k udržení normálního krevního tlaku a  hladiny triglyceridů v krvi, k udržení normálních funkcí mozku a zraku.

ALLTECH BIO-MOS: Extrakt mannanových oligosacharidů z vnějších stěn kvasinek. Přispívá ke zdraví střev a stabilizaci střevní mikroflóry. Obnovuje strukturu střev. Podílí se na zdraví imunitního systému – stimuluje přirozené obranné mechanismy.

ALLTECH MYCOSORB: Pomáhá omezovat vliv mykotoxinů z krmiv, redukuje jejich absorpci a snižuje škodlivý vliv mykotoxinů na zdravotí stav zvířete. Podporuje imunitní systém.

ALLTECH BIOPLEX: Vyšší biologická dostupnost mikroprvků ve formě Alltech – Bioplex. Nižší ztráty mikroprvků exkrecí. Pomáhají organizmu zvládat oxidační stres.

ALLTECH SEL-PLEX: Organický selen vázaný v těle kvasinek. Chrání buňky před oxidačním stresem. Podporuje imunitní systém. Podporuje reprodukční systém. Přispívá k normání funkci štítné žláy. Zvyšuje odolnost vůči zátěži.  Přispívá k udržení kondice.

Složení: glukóza, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae (ALLTECH MYCOSORB, ALLTECH BIO-MOS ) 36% sušená rasa Schizochytrium limacinum 18 %, juka shidigera 6 %, extrakt z Bosvellia serrata 0,1 %, brusinka. Analytické složky: hrubý protein 10 %, hrubé oleje a tuky 2,7 %, hrubá vláknina 1,6 %, hrubý popel 4,9 %, sodík 0,04 %.

Obsah nutričních doplňkových látek v 1 kg: Stopové prvky: mangan (doplneno chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem, ALLTECH BIOPLEX Mn) 60 mg, zinek (doplneno chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem, ALLTECH BIOPLEX Zn) 606 mg, selen (doplneno selenomethioninem ze Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060, ALLTECH SEL-PLEX) 3 mg; vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným úcinkem: vit.C 6000 mg, vit.E (jako RRR–alfa-tokoferol) 3000 mg, vit. B1 200 mg, vit. B2 70 mg, vit. B6 145 mg, vit. B12 20 μg, niacinamid 1180 mg, pantothenan vápenatý 490 mg, kyselina listová 10 mg, biotin 12 mg.

Způsob podávání: Zamíchejte do mírně zvlhčeného krmiva a podle potřeby dochuťte oblíbenou složkou potravy. Pokud kůň odmítá novou chuť a aroma, začněte podáváním menších dávek v oblíbeném krmivu a zvlhčováním studenou vodou (teplá uvolňuje aroma více). Odmítánínových aromat a chutí je přirozená reakce koně na neznámé složky krmné dávky a Váš kůň potřebuje čas na zvyknutí. Zdravotní stav koně, léčbu a použití doplňků krmiv konzultujte s odborníkem - veterinárním lékařem, případně výživářem Vašeho koně. Zajistěte nepřetržitý přístup k vodě.

Doporučení ke skladování: Uchovávejte v suchém a chladném prostředí. Nevystavujte přímému slunečnímu záření ani jiným zdrojům tepla. Balení v papírových pytlích neskladujte ve stájových podmínkách, ale v interiéru, v suchu.   

Upozornění: Směs Habibi Detox u koní nenahrazuje denní potřeu živin a proto jej kombinujeme s doplněním vitamínů a minerálů (např. HABIBI ORGANIKA). U psa a kočky je dostačujícím doplněním vitamínů a minerálů. dávku volte dle váhy zvířete. Pro komplexní péči o pojivové tkáně doporučujeme Detox  v kombinaci se směsí Habibi - Klouby, šlachy, vazy.

PODÁVEJTE JAKO PODPORU PŘI:

OČISTĚ A REGENERACI ORGANIZMU (ledviny a močové cesty, játra a žlučové cesty, pohybový aparát, imunitní systém atd.),  PŘI SNIŽOVÁNÍ DLOUHODOBÉ ÚNAVY, PŘI ZVYŠOVÁNÍ ODOLNOSTI VŮČI ONEMOCNĚNÍM, PŘI BOLESTIVÝCH ONEMOCNĚNÍCH KLOUBŮ, PŘI SNIŽOVÁNÍ OTOKŮ (např. při FLEGMÓNÁCH, při MIGRÉNÁCH),  PŘI LAMINITIDĚ (schvácení kopyt, podpora prokrvení),  PŘI ATEROSKLERÓZE (snižování cholesterolu), PŘI ZÁNĚTECH DUTINY ÚSTNÍ A PARADENTÓZE, PŘI ASTMATICKÝCH STAVECH A DUŠNOSTI, PŘI CHRONICKÝCH ZÁNĚTLIVÝCH ONEMOCNĚNÍCH, PŘI ALERGICKÝCH STAVECH (Např. u koní – mušáci, dušnost, u psů - potravní alergie, ekzémy, atd.).

ZÁKLADNÍ KŮRA: 8 - 10 týdnů. Můžete dle potřeby opakovat 2 – 3 x ročně. Zajistěte dostatečný přísun čerstvé vody!!!

DLOUHODOBÉ PODÁVÁNÍ: V případě potřeby můžete pokračovat v podávání Detoxu po základní kůře dlouhodobě, např. při řešení alergických stavů. Doporučenou denní dávku po ukončení základní kůry snižte na udržovací dávku 60 - 80 % základní úvodní dávky. Zajistěte dostatečný přísun čerstvé vody!!!

KOMBINOVNÁ KŮRA HABIBI-DETOX+HABIBI-KLOUBY, ŠLACHY, KŮŽE - Komplexní řešení s příznivým účinkem na pojivové tkáně: Podávejte současně Habibi – Detox 6 – 8 týdnů + Habibi – Klouby, šlachy, kůže 10 – 12 týdnů. Po dobrání Habibi – Detox tedy pokračujete ještě s podáváním Habibi – Klouby, šlachy, kůže. Zajistěte dostatečný přísun čerstvé vody!!! Tuto kombinovanou kůru je možné dle potřeby opakovat 2 - 3 x ročně.

UPOZORNĚNÍ: V prvních dnech se může dostavit únava. Nepřerušujte kůru, zajistěte dostatečný přísun čerstvé vody, dodružujte volnější režim.  NEVHODNÉ PRO: březí a kojící samice, velmi mladá mláďata.

DALŠÍ DOPORUČENÍ: Směs Habibi – Detox nenahrazuje denní potřebu živin – jedná se o doplněk výživy k vyrovnané krmné dávce. Ve výživě koní je možné jej kombinovat s doplňkem vitamínů a minerálů: Habibi komplet vit. + min. směs ORGANIKA.

Hmotnost 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: