• 1 z 2
 

Pulmonex, 750g

 

Tento doplněk vřele doporučujeme všem koním, kteří trpí dlouhodobým, chronickým onemocněním dýchacích cest. Sami s ním máme jen ty nejlepší zkušenosti. Voňavoučká, bylinná směs dokáže hotové zázraky...

Dostupnost Skladem
799 Kč
694,78 Kč bez DPH
   
Kategorie Krmiva pro koně
 

Doplňkové krmivo pro koně s obsahem bylinných extraktů vykazující imunostimulační, protizánětlivé a bronchodilatační účinky. Vhodné pro koně s chronickým postižením dýchacího aparátu. U chronického postižení dýchacího aparátu se převážně jedná o alergickou odpověď imunitního systému, který přichází do kontaktu s organickými alergeny, jako jsou spory plísní, prvoci a mechanické částice prachu ze sena, slámy a prostředí stáje. Projevuje se častým zhoršeným dýcháním, suchým a neproduktivním kašlem, který v počátku neprovází výtok z nozder. Příčina alergické reakce je dána i aktuálním stavem imunitního systému koně.

Pulmonex obsahuje bylinné extrakty, vitaminy a stopové prvky, které se významně podílí na stimulaci imunitního systému, na ředění hlenu v dýchacích cestách a vykazují významnou antioxidační aktivitu.

SLOŽENÍ:

  • Vitamin C -  Controlled release a extrakt zeleného čaje, MSM – methylsulfonylmethan – antioxidanty a bioflavonoidy podílející se na snížení oxidačního stresu, který vzniká přítomností škodlivých kyslíkových radikálů.
  • Jablečný ocet - napomáhá stabilizovat pH v trávicím traktu. Významně se podílí na stimulaci imunitního systému a zlepšení metabolických pochodů. Obsahuje velice prospěšné enzymy podílející se na detoxikaci organismu.
  • Eukalyptus - vykazuje silné antiseptické účinky.
  • Zázvor pravý extrakt -působí spasmolyticky, příznivě ovlivňuje periferní prokrvení a působí protizánětlivě.
  • Adhathoda vasica - působí silně protizánětlivě, bronchodilatačně a jako expektorans. Snižuje viskozitu bronchiálního sekretu a usnadňuje vykašlávání.
  • Česnek pravý - příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru, působí detoxikačně, spasmolyticky, slabě anthelminticky, působí podpůrně proti infekčním onemocněním.
  • Oman pravý -napomáhá regulovat vylučování vody, což má význam při všech zánětlivých procesech v těle.
  • Mateřídouška obecná extrakt - má baktericidní, desinfekční, expektorační, spasmolytické a protizánětlivé účinky.

 

OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK V 1 kg

Eucalyptus globulus bylina120 000 mg
Ascophyllum nodosum řasa 120 000 mg
Adhatoda vasica extrakt 100 000 mg
MSM – methylsulfonylmethan 80 000 mg
Panax ginseng extrakt 60 000 mg
Inula helenium bylina 60 000 mg
Jablečný ocet 40 000 mg
Vitamin C 40 000 mg
Allium ursinum bylina   33 330 mg
Green tea extrakt 32 000 mg
Thymus serpyllum extrakt32 000 mg
Hedera helix extrakt24 000 mg

Upozornění: Doplňkové krmivo používejte po odeznění akutních příznaků a projevů dušnosti. U podávání jakéhokoli krmného doplňku, který má ovlivňovat dýchací funkce, je třeba brát v potaz způsob ustájení, kvalitu krmení a pravidelnou formu tréninku s ohledem na využití koně a jeho aktuální zdravotní stav.DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
  • 25 g/den (pro koně 550 - 600 kg)

BALENÍ:
  • 750 g

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.