• 1 z 2
 

Elektrolyt, 2500 g

 

Výborný doplněk zejména při namáhavých sportovních výkonech (např. vytrvalostní ježdění), stejně jako při stavech dehydratace organismu (průjmy, nadměrné pocení,...). Snižuje a oddaluje nástup únavy.

Dostupnost Skladem
585 Kč
508,70 Kč bez DPH
   
Kategorie Krmiva pro koně
 

PRO ÚČINNOU REGENERACI PO SPORTOVNÍM VÝKONU I PŘI DEHYDRATACI ORGANISMU

Krmný doplněk s obsahem důležitých elektrolytů a vitaminů na glukózovém a aminokyselinovém základě. Obsahuje koncentrovanou dávku vitaminů, které pomáhají organismu normalizovat metabolismus na optimální fyziologickou hranici a tím, zkracují potřebnou dobu regenerace. Po každém fyzickém výkonu dochází k narušení rovnováhy vnitřního prostředí, ke kumulaci únavy
a hromadění škodlivých metabolitů. Antioxidanty vitaminy C&E pomáhají chránit svalová vlákna ničením "volných radikálů", škodlivého vedlejšího produktu, vznikajícího při práci svalů.

Neesenciální aminokyseliny podporující zvýšení energetického výdeje při svalové činnosti. Pomáhají snižovat a oddalovat nástup vyčerpání a urychlují regeneraci organizmu po jakékoli fyzické zátěži, zlepšuje absorpci elektrolytů v trávicím traktu.

Glukóza - jediná forma cukru, která proudí v krvi, dostává se do celého těla, kde se využívá jako pohotovstní zdroj energie. Ukládá se ve svalech a játrech ve formě glykogenu. Snížená hladina elektrolytů vede u koní ke snížení výkonnosti v důsledku dehydratace, svalovým problémům jako např. myopatie a k tvorbě kyseliny mléčné ve svalech. Ztráty elektrolytů se výrazně zvětšují v teplém počasí a při zvýšené zátěži. Tehdy je třeba přikládat ještě větší důležitost pravidelnému podávání elektrolytu.


VHODNÉ:

  • pro vyrovnání ztát elektrolytů vyloučených potem
  • při zvýšené zátěži
  • regenerace svalstva po prodělané myopatii
  • při stavech vyvolávajících nadměrné pocení (vysoké teploty v letním období, nadměrné pocení, průjmové onemocnění, horečnaté onemocnění, stresové situace, vyvolané cestováním, změnou prostředí).
  • ideální výživový doplněk při vytrvalostních soutěžích


SLOŽENÍ:

 

Calcium17,4 %
Natrium7 %
Fosfor6,1 %
Magnesium2 %
Lyzin60 g
Methionin20 g
Vitamin A857 000 i.E.
Vitamin D385.700 i.E.
Vitamin E7140 mg
Železo1800 mg
Zinek4000 mg
Mangan1250 mg
Jod70 mg
Vitamin B1142 mg
Vitamin B2228 mg
Vitamin B6178 mg
Vitamin B121,78 mg
Vitamin C2 850 mg
Biotin28,5 mg
Kyselina nikotinová1140 mg
Cholinchlorid7140 mg
Měď500 mg
Selen14 mg
Kyselina listová27 mg


DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

  • 2x odměrky ± 60 g,  denně vmíchat do krmné dávky (pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg)
  • zajistěte dostatečný přístup k čerstvé vodě.


BALENÍ:

  • 2500 g

Hmotnost 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.