Dromy FLEX liquid 1000ml +1000ml ZDARMA

 

Dromy® FLEX...to nejlepší na klouby, co Vám můžeme nabídnout. Komplexní složení pro podporu celého pohybového aparátu.

Dostupnost Skladem
1 930 Kč
1 678,26 Kč bez DPH
   
Kategorie Krmiva pro koně
 


Dromy® FLEX je tekuté doplňkové krmivo pro koně, obsahující kombinaci farmaceutických substancí, minerálů, vitaminů a rostlinných extraktů, které jsou zásadní a potřebné pro podporu, vývoj a regeneraci kloubních chrupavek, vazů a šlach.

Bioactvive collagen peptides - Gelita® kolagenní peptidy stimulují buňky chrupavky, (chondrocyty) k produkci nové chrupavkové hmoty. Glukosamin je přirozeně se vyskytující látka v kostní chrupavce i v synoviální tekutině, jeho funkcí je normalizace metabolizmu chrupavky, stimulace syntézy a zastavení degradace. Glukosamin při osteoartróze podporuje tvorbu proteoglykanů, růst a výživu kloubní chrupavky a správné ukládání vápníku v kostní tkáni, což vede ke zlepšení funkce a zmírnění bolesti kloubů. Chondroitin sulfát je glykosaminoglykan GAG obsažený v proteoglykanech mezibuněčné hmoty chrupavky. Při výskytu osteoartrózy se jeho obsah v chrupavce i jeho kvalita snižují. Chondroitin sulfát se řadí mezi perorální symptomatické pomalu působící látky s prokázanou účinností. Má silný záporný náboj a tím pomáhá osmoticky zadržovat vodu, čímž dává chrupavce pružnost. Kyselina hyaluronová je vysokomolekulární sloučenina obsažená v základní hmotě pojivových tkání včetně chrupavky a synoviální tekutiny. Endogenní hyaluronová kyselina dává synoviální tekutinu viskozitu a elasticitu, která je nutná pro její lubrikační a tlumící vlastnosti a je základem správné struktury proteoglykanů v kloubní chrupavce. MSM jako zdroj organicky vázané síry je tento prvek nezbytný pro biochemickou rovnováhu, tkáňové dýchání, přenos elektrických impulzů, regulaci růstu, metabolismus kostní tkáně, výstavbu pojivové tkáně, kolagenu a glukosaminů kloubních chrupavek a celkovou látkovou výměnu.

Všechny použité farmaceutické substance, jsou s ohledem na výrazně nižší vstřebatelnost při perorálním podáním obsaženy v dostatečném poměru i množství, tak aby byl zajištěn maximální účinek.


Doporučujeme užívat:

 • prevence: u sportovně zatěžovaných koní
 • při obtížích: pro zmírnění symptomů kloubních problémů, k účinné podpoře při zánětlivých, degenerativních problémech kloubů, vazů, šlach a svalů, k regeneraci po úrazech, závodní sezóně, operacích, pro koňské seniory

VHODNÉ:
  • pro koně vysoce zatěžované ve sportu
  • při výskytu jakýchkoli potíží pohybového aparátu koní
  • u artrotických změn
  • při poúrazové a pooperační péči
  • při snížení hybnosti nosných kloubů
  • pro koňské seniory
   
  Složení v 1 kg doplňkového krmiva:
  Bioactive collafen peptides - Gelita10 000 mg
  Glukosamin hydrochlorid 6 500 mg
  Chondroitin sulfát 3 320 mg
  MSM - methylsulfonylmethan 3 000 mg
  Boswellia serrata extrakt 1 200 mg
  Vitamin C 1 200 mg
  Kyselina hyaluronová 900 mg
  Yucca shidigera extrakt 400 mg
  Vitamin E 200 mg
  Hořčík - organická forma 200 mg
  Turmeric root extrakt 200 mg
  Astaxanthin 20 mg  DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
  • při obtížích: 60 ml denně po dobu 10 dnů, po té 50 ml denně do krmné dávky
  • prevence: 40 ml denně do krmné dávky
  S ohledem na látky řadící se do skupiny SYSADOA - symptomaticky působící látky,  
  podávat 2x ročně po dobu 60-90 dní.


  BALENÍ:
  • 1000ml láhev + 1000ml láhev ZDARMA

  Hmotnost 2 kg

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Přidat hodnocení
  Nevyplňujte toto pole:
   
  Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.