• 1 z 2
 

DEVIL´s Flex liq., 1000ml

 

Jedinečný doplněk pro všechny koně, u kterých se projevilo jakékoli onemocnění pohybového aparátu. Ohromnou předností této směsi přírodních látek je to, že umí ulevit od bolesti. Zároveň také pomáhá celému pohybovému aparátu regenerovat a tím navrací Vašeho koně zpět do plnohodnotného života. Oblíbená tekutá forma.

Dostupnost Skladem
695 Kč
604,35 Kč bez DPH
   
Kategorie Krmiva pro koně
 


KOMBINACE ROSTLINNÝCH EXTRAKTŮ PRO ZMÍRNĚNÍ SYMPTOMŮ DEGENERATIVNÍCH A ZÁNĚTLIVÝCH ONEMOCNĚNÍ POHYBOVÉHO APARÁTU.

Krmný doplněk s obsahem rostlinných extraktů vykazující analgetické a antiflogistické účinky. Podporuje regeneraci měkkých tkání. Vhodné pro vysoce zatěžované sportovní koně, pro koně u kterých bylo diagnostikováno degenerativní onemocnění pohybového aparátu, pro urychlení poúrazové a pooperační péče.


Obsahuje složky, které se výrazně podílejí na:

 • omezení zánětlivých proces
 • regeneraci tkání po prodělaném zánět
 • intenzivní podpoře lymfatického a oběhového systém
 • účinné ochraně buněk, před poškozením volnými radikály

Krmný doplněk s obsahem rostlinných extraktů vykazující analgetické a antiflogistické účinky. Podporuje regeneraci měkkých tkání. Vhodné pro vysoce zatěžované sportovní koně, pro koně u kterých bylo diagnostikováno degenerativní onemocnění pohybového aparátu, pro urychlení poúrazové a pooperační péče. DEVIL´s Flex liquid nabízí kombinaci aktivních látek, které účinně působí na zmírnění symptomů zánětlivých a degenerativních procesů pohybového aparátu.

Rostlinný extrakt Devil´s claw - ďábelský dráp - Harpagophytum procumbens - má protizánětlivé, protirevmatické, analgetické, sedativní, diuretické účinky. Tyto vlastnosti rostlinné drogy byly uznány British Herbal Medical Association a Britskou farmakologickou společností (British Pharmacopoeia). Extrakty Boswellie serraty, Yuccy shidigery a MSM se výrazně podílejí na eliminaci zánětu. Zvyšují účinnost protizánětlivého hormonu kortizolu (nikoliv jeho množství), mají protizánětlivý, anti-alergický a imunogenní účinek. White willow bark extrakt je zdrojem salicinu, který se přirozeně vyskytuje v kůře vrby bílé. Jelikož se svými vlastnostmi řadí mezi analgetika, antipyretika a antiflogistika, jeho použití je vhodné při vnitřních zánětech šlach a svalů, kloubů, poúrazových stavech. Extrakty Kaštanu koňského a Přesličky rolní podporují lymfatický a oběhový systém. Současně působí protizánětlivě a urychlují vstřebávání otoků vzniklých po poranění. Hořčík v organické formě je důležitý pro normální činnost nervů a svalů, přináší uvolněnost tkání, orgánů, napomáhá při bolestivém, svalovém napětí. Účinek extraktů je velmi rychlý a nastupuje obvykle - do 5-ti dnů od počátku podávání. Mechanismus jeho působení je podobný jako u nesteroidních anti-revmatik, je bezpečný a nemá negativní účinky na trávicí trakt a je velmi dobře snášen.


SLOŽENÍ:
 • MSM -  methylsulfonylmethan                                                 100 000 mg
 • Boswellia serrata extrakt                                                          60 000 mg
 • White willow bark extrakt                                                          60 000 mg
 • Harpagophytum procumbens extrakt                                      50 000 mg
 • Vitamin C                                                                                     16 000 mg
 • Hořčík - organická forma                                                           10 000 mg
 • Yucca shigidera extrakt                                                              10 000 mg


DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

 • v akutních případech a zranění po dobu 5ti dnů 50 ml denně
  > následně pokračovat 30 ml denně do krmné dávky
 • upozornění: Nepoužívejte v průběhu březosti a laktace. Obsahuje látky uvedené v seznamu zakázaných látek vysaďte 7 dní, před plánovanou soutěží.

BALENÍ:
 • 1000ml lahev

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.