• 1 z 2
 

DEVIL´S Flex, 750g

 

Jedinečný doplněk pro všechny koně, u kterých se projevilo jakékoli onemocnění pohybového aparátu. Ohromnou předností této směsi přírodních látek je to, že umí ulevit od bolesti. Zároveň také pomáhá celému pohybovému aparátu regenerovat a tím navrací Vašeho koně zpět do plnohodnotného života.

Dostupnost Skladem
816 Kč
709,57 Kč bez DPH
   
Kategorie Krmiva pro koně
 

KOMBINACE ROSTLINNÝCH EXTRAKTŮ PRO ZMÍRNĚNÍ SYMPTOMŮ DEGENERATIVNÍCH A ZÁNĚTLIVÝCH ONEMOCNĚNÍ POHYBOVÉHO APARÁTU.
 

Krmný doplněk s obsahem rostlinných extraktů vykazující analgetické a antiflogistické účinky. Podporuje regeneraci měkkých tkání. Vhodné pro vysoce zatěžované sportovní koně, pro koně u kterých bylo diagnostikováno degenerativní onemocnění pohybového aparátu, nebo pro urychlení poúrazové a pooperační péče.
 

Obsahuje složky, které se výrazně podílejí na:

 • omezení zánětlivých procesů
 • regeneraci tkání po prodělaném zánětu
 • intenzivní podpoře lymfatického a oběhového systému
 • účinné ochraně buněk, před poškozením volnými radikály

Každé onemocnění kloubů a měkkých tkání je často doprovázeno vznikem zánětu a bolesti. Zánět a bolest dále vedou k omezení hybnosti, dochází k otokům měkkých struktur, zmnožení kloubní tekutiny, která způsobuje otok kloubu. Díky zánětu je okolí kloubu více prokrvené, teplejší a bolestivé. Pokud se v tomto stadiu nepodaří zánětlivý proces zastavit, může dojít až k poškození chrupavky. Souběžně může docházet k ztuhnutí a úbytku svalové tkáně zejména v okolí nosných kloubů.

Devil´s Flex nabízí kombinaci aktivních látek, které účinně působí na zmírnění symptomů zánětlivých a degenerativních procesů pohybového aparátu. Rostlinný extrakt Devil´s claw - ďábelský dráp- Harpagophytum procumbens - má protizánětlivé, protirevmatické, analgetické, sedativní, diuretické účinky, je vhodný téže při myalgii, fibróze. Tyto vlastnosti rostlinné drogy byly uznány British Herbal Medical Association a Britskou farmakologickou společností (British Pharmacopoeia). Extrakt Boswellie serraty, Yuccy shigidery a sirných sloučenin MSM se výrazně podílejí na eliminaci zánětu. Zvyšují účinnost protizánětlivého hormonu kortizolu (nikoliv jeho množství), mají protizánětlivý, anti-alergický a imunogenní účinek. Napomáhají obnovovat krevní cévy poškozené zánětem a tím zlepšují i prokrvení tkání. Účinek extraktů je velmi rychlý a nastupuje obvykle - do 5-ti dnů od počátku podávání. Mechanismus jeho působení je podobný jako u nesteroidních anti-revmatik, je bezpečný a nemá negativní účinky na trávicí trakt a je velmi dobře snášen. Kaštanu koňský a Přeslička rolní podporují lymfatický a oběhový systém. Současně působí protizánětlivě a urychlují vstřebávání otoků vzniklých po poranění. Vitamin C – Controlled Release posiluje buněčné stěny, chrání před poškozením kapilárních cév, podporuje tvorbu kolagenu, napomáhá udržovat dobrý stav vaziva a podporuje hojení ran, vhodný i při hojení pohmožděnin a zlomenin. Hořčík v organické formě je nezbytný pro tvorbu kostí a důležitý v procesu srážení krve, zároveň je součástí mnoha enzymů. Je důležitý pro normální činnost nervů a svalů, přináší uvolněnost tkání, orgánů, napomáhá při bolestivém, svalovém napětí.

SLOŽENÍ:
 • MSM -  methylsulfonylmethan                                                                       200 000 mg
 • Boswellia serrata extrakt 65%                                                                        120 000 mg
 • Harpagophytum procumbens extrakt                                                             100 000 mg
 • Vitamin C - Controlled Release                                                                       32 000 mg
 • Hořčík - organická forma                                                                                 20 000 mg
 • Yucca shigidera extrakt                                                                                   20 000mg
 • Kaštan koňský extrakt                                                                                       8 000 mg
 • Přeslička rolní extrakt                                                                                        4 000 mg
 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

 • 25 g/den (pro koně 550 - 600 kg)
 • Upozornění: Nepoužívejte v průběhu březosti a laktace.
  Obsahuje látky uvedené v seznamu zakázaných látek vysaďte 7 dní, před plánovanou soutěží.

 

BALENÍ:
 • 750 g

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.