DermaCare, 750g

 

Skvělý přípravek pro koně citlivé na hmyz a pro koně, které trápí letní vyrážka! Opravdu účinně pomáhá zmírňovat kožní problémy !

Dostupnost Skladem
816 Kč
709,57 Kč bez DPH
   
Kategorie Krmiva pro koně
 

PRO ZMÍRNĚNÍ PROJEVŮ KOŽNÍCH OBTÍŽÍ

DermaCare obsahuje premix doplňkových látek pro koně citlivé na hmyz, trpící letní vyrážkou, ekzémy, svědivostí, vypadávání srsti, kožních zánětů i alergií.
Během letních měsíců při zvýšeném výskytu hmyzu a drobných parazitů v srsti koní, můžeme pozorovat změny v chování zvířete. Letní vyrážka je alergická reakce na bodnutí hmyzu.

Hlavním projevem této alergické reakce je zánět kůže, doprovázen typickým zarudnutím, svěděním a otoky, které následným třením a kousáním praskají. Takto vznikají místa bez srsti, jež jsou pokryta strupy. Při opakovaném poškozování svědících míst dochází k dalšímu poškození kůže, které vede k dalším zánětům, při kterých se mohou v kůži tvořit hnisavá ložiska.Neustálé svědění působí negativně na pohodu koně, což se odráží v jeho náladě a ochotě spolupracovat. Pokud chceme ovlivnit kvalitu kůže, v první řadě musíme ovlivnit procesy v živých epidermálních buňkách. V krmném doplňku jsou zastoupeny složky, které podporují regeneraci buněk organismu a tím i kvalitu kůže.

DermaCare je směs obsahující, siré sloučeniny, aminokyseliny, flavonoidy, vitaminy, minerály, stopové prvky, MNK, podporuje látkovou výměnu a zvyšuje schopnost regenerace a odolnosti kůže.

!!! Nemá vedlejší účinky a její užívání je vhodné k dlouhodobému užívání i při akutních potížích. !!!

Zmírnění projevů a zlepšení stavu pokožky během letních měsíců je podmíněno komplexní péčí, která zahrnuje intenzivní repelentní a bariérovou ochranu, vyváženou krmnou dávku i omezení stresových situací. Přípravek podávejte v dostatečném předstihu, před počátkem sezóny. Po odeznění symptomů, je vhodné použít směs na podporu detoxikace organismu Játřík.

 

VHODNÉ:

  • pro koně trpící letní vyrážkou
  • pro zmírnění projevů kožních obtíží
  • jako podpora tvorby kopytní rohoviny


DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
  • 25 g denně do krmné dávky pro koně o hmotnosti 550-600 kg

BALENÍ:
  • 750g

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.